Zbiorniki spawane kwasoodporne

HydroTank dostarcza zbiorniki spawane do zakładów przemysłowych, gospodarstw rolnych, firm spożywczych i wielu innych miejsc, które wymagają specjalnego wyposażenia do przeprowadzania procesów technologicznych. Po złożeniu przez klienta indywidualnego zamówienia, wykonujemy pomiary oraz przygotowujemy projektów wstępnych. Dobór materiałów zależy od zastosowania zbiornika – zbiorniki spawane kwasoodporne wykonywane są ze stali zapewniającej całkowitą odporność na agresywne substancje chemiczne. W zależności od potrzeb, dostarczamy także zbiorniki spawane przeciwpożarowe lub do wody pitnej.

Zbiorniki spawane – wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne

Do produkcji wykorzystujemy stalowe panele ocynkowane ogniowo. Charakteryzują się najwyższą jakością – zbiorniki spawane są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, a także odznaczają się wysoką wytrzymałością na przebicia. Szczelność zostaje zapewniona dzięki odpowiedniej izolacji. Z kolei zastosowanie grzałki elektrycznej chroni zawartość zbiornika przed zamarznięciem – grzałka uruchamia się automatycznie, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 5 st. C. Zarówno zbiornik na wodę, jak i zbiornik kwasoodporny, posiada system sond wieszakowych, który umożliwia kontrolę poziomu cieczy.

Zbiorniki spawane kwasoodporne spełniają wymagane światowe standardy: LPC, FM, NFPA, VdS, PN/EN. To poświadcza ich niezawodność oraz najwyższą jakość.

Standardowe wyposażenie zbiornika obejmuje:

  • ocieplenie i uszczelnienie,
  • drabinę oraz klapę rewizyjną,
  • system sond wieszakowych,
  • przepustnice,
  • zawory pływakowe,
  • grzałkę elektryczną z termostatem,
  • skrzynkę rozdzielczą.

Możliwość indywidualnego doboru wymiarów zbiornika oraz zbrojenia sprawia, że każdy klient może liczyć na produkt idealnie dostosowany do konkretnych potrzeb.